ԵԱՏՄ-ի մասնաբաժինը ՀՀ-ի ապրանքաշրջանառության մեջ հինգ անգամ ավելի է, քան ԵՄ-ի մասնաբաժինը. ՊԵԿ նախկին նախագահ
Զավեշտ է, որ գրեթե բոլորը բացում են իրենց ձեռքի 1400$ iPhone-ը և քննարկում ԱԺ նախագահի իբր 1100$ կոշիկը. Ալեն Սիմոնյանը նկարել է իր կոշիկներն ու դրանց արժեքները (լուսանկարներ)
12:58, 10 մարտ 2025
Դուք ասեք` ձեզ ո՞վ է բերել իշխանության, ժողովրդի ձայնը երբեք չստացած այ ընտրակեղծարար-ուզուրպատորներ. Փաշինյանը` «ով է բերել Նիկոլին» բանավեճի մասին
10:07, 10 մարտ 2025
Մեզ փորձում են համոզել, որ եթե այլևս չհիշենք Հայոց ցեղասպանության մասին, Թուրքիան չի հարձակվի մեզ վրա, ինչի՞ մասին էին հիշում Սիրիայի ալավիները, որ այսօր ցեղասպանվում են ուղիղ եթերում․ Քրիստինե Վարդանյան
21:59, 09 մարտ 2025
Ես լինելու ես ամենդզված բլոգերը, էնքան հարկ եմ վճարելու, որ վարչապետն ինձ պարգևավճար տա․ «Թու-թու-թու Լավա»
21:38, 09 մարտ 2025
Մարտի 8-ը առիթ է հիշեցնելու, որ կինը ոչ թե «խոցելի էակ» է կամ մեկը, ում կարելի է թիրախավորել, այլ ուժեղ անհատականություն է, որն ունի հստակ ձայն. Նազելի Բաղդասարյան
14:55, 08 մարտ 2025
Ադրբեջանն ավելի արագ օգտվեց Հայաստանի ներընդդիմադիր «մեգախելացի» գործընթացից. «խաղաղության» ձախողման մեջ Փաշինյանը մեղավոր է նշանակելու նախագահներին. Վլադիմիր Մարտիրոսյան
13:21, 08 մարտ 2025
Բաքվից Ռուբեն Վարդանյանին թողել են ուղերձ հղել, իսկ Հայաստանում Փաշինյանն այն արգելել է հեռարձակել Հանրային հեռուստատեսությամբ․ Քրիստինե Վարդանյան
22:58, 07 մարտ 2025
Մենք՝ որպես պետություն և որպես ժողովուրդ, պարտավոր ենք անել ամեն ինչ՝ Բաքվից հայերին վերադարձնելու համար․ Դավիթ Սանասարյան
19:47, 07 մարտ 2025
Հայաստանում խաղամոլության վիճակագրությունն ահազանգ է մեր հասարակության հոգևոր անկման, արժեքների, կյանքի իմաստի ձևափոխության մասին․ Զաքարիա վարդապետ
12:59, 07 մարտ 2025
ՔՊ ղեկավարի խոսքերը, թե հրապարակային քայլերի դեպքում հայ պատանդներն ու գերիներն Ադրբեջանից չեն վերադառնա, ոչինչ չանելու արդարացումներ են. Թաթոյան
10:30, 07 մարտ 2025
Բաքվում նրա դրսևորած կեցվածքն ու ցուցմունքներն այն նվազագույնն են, որոնք բնութագրում է Դավիթ Մանուկյանի սկզբունքայնությունը. Տիգրան Աբրահամյան
09:31, 07 մարտ 2025
Ծառուկյանն առաջարկում է բոլորիս տեսնել ճշմարտությունը և հասկանալ, որ հարյուրի հասնող կուսակցությունները չեն տալիս գլխավոր հարցի պատասխանը. Արման Աբովյան