Մարտի 23-ին Թբիլիսիում կայացավ ՈւԵՖԱ Ազգերի լիգայի անցումային փլեյ-օֆֆ փուլի Վրաստան-Հայաստան պատասխան հանդիպումը: Մեր ընտրանին զիջեց մրցակցին 1:6 հաշվով:
Վրաստան- Հայաստան՝ 6:1 (5:0)
Թբիլիսի, «Դինամո Արենա» մարզադաշտ
Մրցավար՝ Էնթոնի Թեյլոր (Անգլիա)
Գոլերը՝ Հարոյան, 4 (ԻԳ), Միկաուտաձե, 14, 35, Չակվետաձե, 23, Կիտեիշվիլի, 27, Կվարացխելիա, 62 (Վրաստան), Սևիկյան, 48 (Հայաստան)
Վրաստան
12. Գեորգի Մամարդաշվիլի, 2. Օտար Կակաբաձե, 4. Գուրամ Կաշիա (ա), 5. Սաբա Գոգլիչիձե (3. Լաշա Դվալի, 69), 6. Գեորգի Կոչորաշվիլի, 7. Խվիչա Կվարացխելիա, 10. Գեորգի Չակվետաձե (19. Լևան Շենգելիա, 46), 11. Գիորգի Ցիտաիշվիլի (21. Գեորգի Գուլիաշվիլի, 69), 17. Օտար Կիտեիշվիլի (18. Գեորգի Զարիա, 77), 20. Անզոր Մեկվաբիշվիլի, 22. Գեորգի Միկաուտաձե (8. Բուդու Զիվզիվաձե, 77)
Պահեստայիններ՝ 1. Գեորգի Լորիա, 23. Լուկա Գուգեշաշվիլի, 9. Զուրիկո Դավիթաշվիլի, 13. Գեորգի Գոչոլեիշվիլի, 14. Լուկա Լացաբիձե, 15. Իրակլի Ազարով, 16. Նիկա Կվեկվեսկիրի